Про компанію

Відкриття першого дилерського центру Ford, компанії Віннер-Мотор Спорт в Одесі відбулося в 2003 році. Збудований та оформлений за стандартами Ford, автоцентр має салон для продажу автомобілів,який вміщує до 10 авто, і обладнану за сучасними вимогами сервісну станцію.Відтепер усі власники бренду Ford в Одеському регіоні отримають увесь спектр послуг з експлуатації та ремонту своїх авто на європейському рівні.В автоцентрі Віннер-Мотор Спорт кожен клієнт має змогу отримати найсвіжішу інформацію з авто світу, кваліфіковану консультацію фахівців і обрати для себе необхідну модель авто.Після продажу авто компанія ТОВ «Віннер-Мотор Спорт» забезпечує її гарантійне та післягарантійне обслуговування і ремонт протягом усього часу експлуатації. На станції Віннер-Мотор Спорт за допомогою спеціалізованого фірмового обладнання може бути проведена повна електронна комп’ютерна діагностика авто, ремонт двигуна і ходової частини, заміна масла, заправка кондиціонера і інші послуги. Усі роботи здійснюються сертифікованими досвідченими механіками з чітким дотриманням вимог компанії-виробника.Сервіс компанії «Віннер-Мотор Спорт» налічує 15 постів, включно з постами мийки, кузовних робіт та постами видачі автомобіля. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 50 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальні сезонні пропозиції.Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Віннер-Мотор Спорт», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  Ford Assistance. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― Ford Assistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

IMG_3580 (29).jpg

Сучасний та просторий автосалон Ford, компанії «Віннер-Мотор Спорт», розташований на площі 2400м2, за адресою Гастелло, 50а, в Одесі (біля ТЦ Таврія В Аєропортівський).  В шоурумі салону вільно розміщуються 10 автомобілів з модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продажу оригінальних аксесуарів, і кафе, де Ви зможете комфортно відпочити, чекаючи на своє авто.

DSC_15500000.jpg

Сервіс «Віннер-Мотор Спорт» налічує 9 постів, та 3 пости мийки, кузовних робіт та постами видачі автомобіля. Команда станції технічного обслуговування складається з більш ніж 40 спеціалістів, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. В нашому автосалоні Ви можете постійно розраховувати на акційні знижки та спеціальніні сезонні пропозиції.

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном (048) 716-74-44. Ми завжди раді Вам.

road-side-assistance.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «Віннер-Мотор Спорт», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Bookmark & Share